foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Wakacyjny Kurs Biblijno-Filozoficzny 2016

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami również w tym roku, w ramach działalności Apostolatu Biblijnego Polskiej Prowincji Zgromadzenia Słowa Bożego, pragniemy zorganizować Wakacyjny Kurs Biblijno-Filozoficzny.

Odpowiadając na propozycje Uczestników poprzednich naszych spotkań tegoroczny letni kurs chcemy poświęcić rozważeniu tematu: „Śmierć – koniec, czy początek?”

Tegoroczny Wakacyjny Kurs Biblijno-Filozoficzny odbędzie się w dniach 14-20 lipca w Misyjnym Seminarium Duchownym Księży Werbistów w Pieniężnie.

Koszt udziału obejmujący, jak zwykle, zakwaterowanie i wyżywienie wyniesie 330 zł. od osoby.wkbf2016 large

Zgodnie z tworzącą się tradycją naszych warsztatów niedziela będzie dniem o odmiennym, „niewykładowym” charakterze. Dzień ten (17 lipca) poświęcony zostanie zajęciom wspólnototwórczym (np. wycieczka). Warto zaopatrzyć się tutaj w dodatkowe fundusze

Abyśmy mogli zarezerwować pokoje i posiłki prosimy o wpłacenie, po ewentualnym zgłoszeniu swego uczestnictwa, zaliczki w wysokości 100 zł. Pozostałą część opłaty będzie można uiścić bądź na miejscu, bądź – jeśli jest to dla kogoś wygodniejsze – można ją wpłacić razem z zaliczką na poniższe konto:

Misyjne Seminarium Duchowne Księży Werbistów
Kolonia 19   14-520 Pieniężno

PKO BP Pieniężno
70 1020 1752 0000 0302 0093 1501

koniecznie z podaniem imienia i nazwiska osoby wpłacającej oraz z dopiskiem: „Zaliczka na Wakacyjny Kurs Biblijny”!

Gorąco zachęcam wszystkich do modlitwy za zbliżające się nasze spotkanie i wzajemnie jedni za drugich – mówi o. dr Jan Bocian SVD, Koordynator Apostolatu Biblijnego Polskiej Prowincji SVD. - Wypraszajmy potrzebne nam łaski Boże, bo bez Boga nic nie możemy uczynić, z Jego pomocą zaś – nic nam przeszkodzić nie zdoła. Życzę Państwu obfitych darów Stwórcy, ponieważ zaś przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – życzę Jego (Ducha Świętego) światła, które rozproszyć może wszelkie nasze smutki i ciemności, oraz owego ciepła i miłości, które płyną z Bożego Źródła.

Więcej informacji:

Ks. dr Jan Bocian SVD
Koordynator Apostolatu Biblijnego Polskiej Prowincji Słowa Bożego
Kolonia 19
14-520 PIENIĘŻNO
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. kom.: 696-752-593

Werbistowski Apostolat Biblijny
Pieniężno Pierwsze 19, 14-520 Pieniężno
Tel.: (55) 24-29-233
E-mail: biblia@werbisci.pl